מחבר מהיר סיבים

  • FTTH SC/APC Single Mode Optical Fiber Cable Quick Fast Connector Adapter for Drop Cable Installation Project

    FTTH SC/APC מצב יחיד כבל סיב אופטי מתאם מחבר מהיר מהיר לפרויקט התקנת כבל

    יישום:

    1. פרויקט FTTH שמיש
    2. ניתן להתקנה בשדה
    3. מהיר, קל, מדויק
    4. עלות תועלת
    5. נייד
    6. התקנה פחות מ-2 דקות
    7. ביצועים אופטיים אמינים ומעולים
  • FTTH SC/APC Optical Fast Connector

    מחבר מהיר אופטי FTTH SC/APC

    מחבר מהיר (נקרא גם " מחבר ללא פוליש ", " מחבר קדם פוליש " או " מחבר מהיר ") הוא התקן קל להתקנה.אין צורך בכלי או ג'יג.זה אוניברסלי עבור 250um / 900um / 2.0mm / 3.0mm / כבל שטוח.

    מחבר סיבים אופטיים להרכבה בשדה מכאני (FMC) נועד לפשט את החיבור ללא מכונת חיבור היתוך.מחבר זה הוא הרכבה מהירה המצריכה רק כלי הכנת סיבים רגילים: כלי להסרת כבלים וחותך סיבים.המחבר מאמץ Fiber Pre-Embeded Tech עם חיסום קרמי מעולה וחריץ V מסגסוגת אלומיניום.כמו כן, עיצוב שקוף של כיסוי הצד המאפשר בדיקה ויזואלית.

    מחבר סיב אופטי מכני בעל ביצועים גבוהים וקל לשימוש.זה יכול להיות בשימוש נרחב בחיבור כבל טיפה וחיבור בין FTTH