ABS PLC קופסאות מפצל סיבים אופטיים

תיאור קצר:

מפצל אופטי מוליך גל מישורי (PLC Splitter) הוא מכשיר חלוקת כוח אופטי מוליך גל משולב המבוסס על מצע קוורץ.יש לו מאפיינים של גודל קטן, טווח אורכי גל רחב, אמינות גבוהה ואחידות ספקטרלית טובה.מתאים במיוחד לרשתות אופטיות פסיביות (EPON, BPON, GPON וכו') לחיבור התקנים מקומיים ומסוף ולהשגת פיצול אותות אופטי.להפיץ באופן שווה את האותות האופטיים למשתמשים.לערוצי הסניפים יש בדרך כלל 2, 4, 8 ערוצים, ויותר יכולים להגיע ל-32 ערוצים ומעלה אנו יכולים לספק מוצרים מסדרות 1xN ו- 2xN ולהתאים אישית מפצלים אופטיים ללקוחות במצבים שונים.

תיבת ספליטר מסוג ABS PLC ספליטר היא אחת משיטות האריזה של מפצל PLC.בנוסף לסוג קופסת ABS, מפצלי PLC מסווגים גם לסוג מתלה, סוג חוט חשוף, סוג הוספה וסוג מגש.מפצל ABS PLC הוא המפצל הנפוץ ביותר ברשתות PON


פירוט המוצר

תגיות מוצר

מאפיינים

מפצלי סיבים עם מכאני מעולה, גודל קטן.זה יכול לספק חיווט קל וגמיש יותר.ניתן להתקין מפצל Plc ישירות בקופסאות חיבור קיימות שונות ללא צורך.השאר הרבה מקום להתקנה.

מפצל 1*16 סיבים אמינות גבוהה.

מפצל סיבים אופטיים אובדן הכנסה נמוך ואובדן תלוי קיטוב נמוך.

קופסאות מפצל ABS PLC עם ספירת ערוצים גבוהה.

מפצל אופטי PLC עם יציבות סביבתית מעולה ובשימוש נרחב,פיזור אור אחיד ויציבות טובה.

האובדן אינו רגיש לאורך הגל של האור המועבר, אובדן ההחדרה נמוך ופיצול האור אחיד.ישנם ערוצי shunt רבים למכשיר בודד, שיכולים להגיע ליותר מ-32 ערוצים.

יישומים

פריסות FTTX Systems (GPON/BPON/EPON)

מערכות FTTH

רשתות אופטיות פסיביות PON

קישורי טלוויזיה בכבלים CATV

חלוקת אותות אופטית

רשתות מקומיות (LAN)

ציוד בדיקה

תואם מתאם: FC, SC, LC, ST, MPO

מדדי ביצועים

מפרטים 1*2 1*4 1*8 1*16 1*32 1*64 1*128
סוג סיבים G.657.A
אורך גל עבודה 1260 ננומטר ~ 1650 ננומטר
אובדן הכנסה מקסימלי (dB) <3.6 <6.9 <10.3 <13.5 <16.6 <20.1 <23.4
אחידות אובדן יציאות (dB) <0.5 <0.5 <0.5 <0.8 <1.0 <1.5 <1.5
אובדן בין-גלים
אחידות (dB)
<0.5 <0.5 <0.5 <0.8 <0.85 <0.85 <1.0
אבדן הד (dB) (ניתוק פלט) >50 >50 >50 >50 >50 >50 >50
כיווניות (dB) >55 >55 >55 >55 >55 >55 >55
מפרטים 2*2 2*4 2*8 2*16 2*32 2*64 2*128
סוג סיבים G.657.A
אורך גל עבודה 1260 ננומטר ~ 1650 ננומטר
אובדן הכנסה מקסימלי (dB) <4.1 <7.4 <10.5 <13.8 <17.0 <20.4 <23.7
אחידות אובדן יציאות (dB) <0.5 <0.8 <0.8 <1.0 <1.5 <2.0 <2.0
אחידות הפסד בין-גל (dB) <0.8 <0.8 <0.8 <1.0 <0.85 <1.0 <1.2
אבדן הד (dB) (ניתוק פלט) >50 >50 >50 >50 >50 >50 >50
כיווניות (dB) >55 >55 >55 >55 >55 >55 >55

1 1xN (עם מחבר)

(מספר ערוצים)

1x2

1x4

1x8

1x16

1x32

1x64

2x2 2x4

2x8

2x16

2x32

2x64

(הפעלה גל)

1260-1650 ננומטר

 

הפסד הכנסה ברמת P

4

7.4

10.5

13.7

17

20.3

4.4

7.6

10.8

14.1

17.4

20.7

אובדן הכנסת רמה S

4.2

7.6

10.7

14

17.3

20.7

4.6

7.9

11.2

15

18.1

21.7

(אֲחִידוּת)

0.4

0.6

0.8

1

1.2

1.6

0.8

1

1.2

1.5

1.8

2

(PDL)

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

0.3

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

(הפסד החזר)

יותר מ-55

(כִּוּוּנִיוּת)

יותר מ-55

(סוג סיבים)

ITU G657A

(טמפרטורת פעולה)

-40 עד 85

(אורך הזנב)

1 מ'-1.5 מ' או מותאם אישית


  • קודם:
  • הַבָּא:

  • כתבו כאן את הודעתכם ושלחו אותה אלינו

    קטגוריות מוצרים