כבל תיקון סיבים אופטיים SX MM 2.0 מ"מ

תיאור קצר:

כבל תיקון סיבים אופטיים-MM(OM2, OM3, OM4)

כבל תיקון הוא כבל סיב אופטי המשמש לחיבור מכשיר אחד למשנהו לצורך ניתוב אותות.בדרך כלל, ישנם 4 סוגים של מחברים: FC/SC/LC/ST.. 2 סוגים של חיסום: PC, UPC.

FC ראשי תיבות של Fixed Connection.הוא קבוע באמצעות בית קנה מושחל.מחברי FC בנויים בדרך כלל עם בית מתכת ומצופים ניקל.


פירוט המוצר

תגיות מוצר

כבל תיקון הוא כבל סיב אופטי המשמש לחיבור מכשיר אחד למשנהו לצורך ניתוב אותות.בדרך כלל, ישנם 4 סוגים של מחברים: FC/SC/LC/ST.. 2 סוגים של פרול: PC, UPC,

FC ראשי תיבות של Fixed Connection.הוא קבוע באמצעות בית קנה מושחל.מחברי FC בנויים בדרך כלל עם בית מתכת ומצופים ניקל.

מחברי FC…

Fiber Optic Patch cord09

SC ראשי תיבות של Subscriber Connector- מחבר בסגנון דחיפה/משיכה לשימוש כללי.זהו מחבר מרובע, נצמד עם תנועת דחיפה פשוטה ומוחזק.

מחברי SC…

Fiber Optic Patch cord08

כבל תיקון LC הוא כבל סיב אופטי המשמש לחיבור מכשיר אחד למשנהו לניתוב אותות.LC ראשי תיבות של Lucent Connector.זהו מחבר סיב אופטי קטן בעל גורם צורה, חצי מהגודל של ה-SC.

מחברי LC…

Fiber Optic Patch cord00

ST קיצור של Straight Tip- מחבר בסגנון כידון לשחרור מהיר.מחברי ST הם גליליים עם צימוד נעילת טוויסט.הם סוגים של דחיפה וטוויסט

מחברי ST…

Fiber Optic Patch cord010

PC ראשי תיבות של מגע פיזי.עם מחבר המחשב, שני הסיבים נפגשים כפי שהם נפגשים עם המחבר השטוח, אך פני הקצה מלוטשים כדי להיות מעט מעוקלים או כדוריים.זה מבטל את פער האוויר ומאלץ את הסיבים למגע

Fiber Optic Patch cord011

UPC ראשי תיבות של Ultra Physical Contact.פני הקצה מקבלים ליטוש מורחב לגימור משטח טוב יותר.מחברים אלה משמשים לעתים קרובות במערכות דיגיטליות, CATV וטלפוניה.

Fiber Optic Patch cord012

מאפיינים

תואם לחברת החשמל, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005, תקן

אובדן הכנסה נמוך, אובדן החזר גבוה

חיבור צפוף גבוה, קל לתפעול

אמינות ויציבות גבוהה

טוב בחזרה והחלפה

יישום

ציוד בדיקה

FTTX+LAN

סיב אופטי CATV

מערכת תקשורת אופטית

טֵלֵקוֹמוּנִיקַציָה

מִפרָט

1. מפרט כבל עם מאגר הדוק
תצוגת פרופיל:

1.Tight-buffered Cable Specification

2. פרמטר סיבים

פריט פָּרָמֶטֶר
סוג סיבים OM1OM2, OM3, OM4
קוטר ליבה 50+ 2.5
אי-מעגליות ליבה <=5.0%
קוטר חיפוי 125.0+1.0 ממ
חיפוי אי מעגליות <=1.0 %
קוטר ציפוי 245+7
שגיאת ריכוזיות ציפוי-חיפוי <=12.0um
ציפוי אי-מעגליות <=6.0um
שגיאת ריכוזיות חיפוי ליבה <=1.0um
הנחתה 850 ננומטר <=2.3
1300 ננומטר <=0.6
צמצם מספרי (NA) 0.200+ 0.015
שלב (הכוונה למדידה דו-כיוונית) <=0.10 dB
אי סדריםעל אורך הסיבים וחוסר המשכיות נקודתית <=0.10 dB
מקדם פיזור לאחור של הפרש (מדידה דו כיוונית) <=0.08 db/km
רוחב פס OFL(MHz.km)   OM2 OM3 OM4
850 ננומטר >=700 >=1500 >=3500
1300 ננומטר >=500 >=500 >=500
רוחב פס מודאלי יעיל @ 850nm (MHz.km) >=950 >=2000 >=4700
מרחק תמיכה באפליקציה פועל OM2 OM3 OM4
10Gigabit Ethernet SX 850 ננומטר (מ') 150 300 550
Gigabit Ethernet SX 850 ננומטר (מ') 750 1000 1100
Gigabit Ethernet LX 1300 ננומטר (מ') 600 600 600
40 ו-100 גיגה-ביט Ethernet 850 ננומטר (מ')   100 150

3. פרמטרים של כבלים

פריט פָּרָמֶטֶר
כבל חיצוני היקף חיצוני 0.9/2.0/3.0 מ"מ אופציונלי
חוֹמֶר PVC
צֶבַע תפוז
כבל פנימי היקף חיצוני חיץ הדוק 0.9 מ"מ
חוֹמֶר PVC
צֶבַע לבן (SX) לבן וכתום (DX)
הִתנַגְדוּת פָּשׁוּט 100N
דופלקס 200N
זמני סמים 500
טמפרטורת הפעלה -20~+60
טמפרטורת אחסון -20~+60

4. מפרט מחבר

פריט פָּרָמֶטֶר
סוג מחבר LC/UPC,SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC.אופציונאלי
מצב סיבים  OM2, OM3, OM4
אורך גל הפעלה 850, 1300 ננומטר
בדיקת אורך גל 850, 1300 ננומטר
אובדן הכנסה <=0.2db
החזר הפסד >=35db
הֲדִירוּת <=0.1
חֲלִיפוּת <=0.2dB
עֲמִידוּת <=0.2dB
אורך סיבים 1m,2m….. כל אורך אופציונלי.
אורך וסובלנות 10 ס"מ
טמפרטורת פעולה -40C ~ +85C
טמפרטורת אחסון -40C ~ +85C

5. תמונה לעיון

1.Tight-buffered Cable Specification1


  • קודם:
  • הַבָּא:

  • כתבו כאן את הודעתכם ושלחו אותה אלינו